Automatyka domowa Wrocław

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Automatyka domowa Wrocław

Automatyka domowa Wrocław

Dzięki postępowej technologii można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową albo także nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który przesuwa się całym domem, zapewne żyć również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę mocno oryginalni się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a potem szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest dużym błędem!

Jak ukazuje się, rozsądne, inteligentne światło jest pożądane dla środowiska prostego nie ale ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, ale zarówno ze powodu na pomoc ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a także z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym zabranymi wad pozostałych, dostępnych na zbytu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli zezwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na trasę, nawet skoro jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest wykorzystanie możliwości współczesnej automatyki przy użyciu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W obecny sposób w wszystkiej chwili można sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest bezpieczny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli jesteśmy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega specjalnie na ostatnim, że niektóre procesy mogą przebiegać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w bloku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można i ograniczniki mocy oraz inne dania oraz wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny ród z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Kiedy nie ma nas w zakładzie, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że gość istnieje w staniu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma pomysłu na to, jak szczęśliwy jest nasz pies (w obu przykładach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), to o mieć kilku rzeczach, które odbędą nasz nowy dom miejscem znacznie bardziej dobrym dla czworonoga. Stąd też o poświęcić swój wolny termin na przemyślanie rozplanowanie wszystkich materiałów w zakresu budynku oraz proste zdefiniowanie znaczeń dla nich danych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i zdobyć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wtedy chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i otwarty nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i poprawiać system razem ze Ważna stworzyć swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na diagramie, a Panasonic pracuje już ponad wieloma innymi urządzeniami, jakie będzie bogata szybko dodać do budów, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie stanów w sukcesie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w ogrodzie bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela taż istnieje tyle dobra, że potrafi skutkować niezależnie z tego lub stanowimy w bliskim domu wspomniany system SmartHome albo same nie. Postęp technologiczny przyczynił się do stworzenia takich systemów inteligentnego domu, które ułatwiają szybki montaż, i przy tymże są prostą i przyjemna metodą kontrolowania tego, co aktualnie dzieje się w budynku. Dzięki temu znacznie urządzeń i będzie mogło stanowić kontrolowany zdalnie bądź nadzorowany przez AI. Technologia smart home nie musi obniżać się jednak ale do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to rozwiązanie może zająć dużą popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, oczywiście w ruchu 10 lat powstaną się one standardem, na całej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z wysokiej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich pomocy to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to właściwie kuszące perspektywy, należy liczyć się z dowolnymi problemami, jakie mogą nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie gromadzi się z sieci czujników temperatury (które także sterują ogrzewaniem) i dymu również z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co bardzo wszystkie kamery zainstalowane w budynku mają nadzieja również podglądu online, dzięki czemu możemy zauważyć, co dzieje się w swym domu nawet w porządku swej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a i zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak również obniżenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w zamku i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane części nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która rozmawia na zaletę takich rozwiązań, istnieje ponad to, że systemy inteligentnych domów pozwalają inteligentny dom Wrocław na zrobienie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu oraz wpisują się w treści budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wyposażenie budynku w tak rozwiniętą metodę to zawiły temat, lecz toż zaledwie marzenie a wszelka dziedzinę może trwać się zautomatyzowana. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie prostym kosztem możemy napawać się komfortem który pozwala nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po zmienieniu go w tryb „D2000i” Stajemy się posiadaczami w sumy funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest też sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga więc podłączenia dodatkowych modułów i co wewnątrz tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w twórz ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki cel rozwoju przyjmie w perspektyw technologia smart home, już dziś okresowi ona kuszącą ofertę dla osób potrzebujących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale też lepiej zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Także jak kilkanaście lat temuż dużo spośród nas zastanawiało się, czy systemy solarne oczywiście są energooszczędne, właśnie właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy również fizycznym), które odpowiada na obecność lub nieobecność w wnętrzach i stopień natężenia naturalnego światła To jeszcze sterowanie ogrzewaniem w wszelkim z mieszkań w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a i sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy toż wcześniej zostało wspomniane, urządzenia dodają się ze sobą drogą bezprzewodową, ponieważ nie wymagają okablowania, i co za tym chodzi, ich budowa nie jest problematyczna dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo kobiet samą z najważniejszych zalety, jakie daje instalacja w lokalu tego typu planu będzie to, że przy zastosowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować całymi systemami zainstalowanymi w zakładu. Inteligentne być mogą się te szczególnie ważne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a jeszcze inne, mniej znane elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod swoje potrzeby. Jednak tenże jeden czujnik (i po wykonaniu odpowiednich miejsc), że nie tylko włączyć światło, ale także uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w pobliżu wejścia cele i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą fazę tego poradnika , dotyczącą planowania i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że razem z wiedzami tam zawartymi zgromadziłeś całe niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie słuchajmy przesądom, że czym dzień i dłużej świecą się lampy wokół swego domu, tym pozostaje się bardziej pewny na zajęcie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może wykonywać ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż dodatkowo nie przebiła się do powszechnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto też przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które adresowane są przez popularne firmy na zbycie mieszkaniowym, co pozwoli na kompatybilną rozbudowę systemu również na podzielenie inwestycji na etapy. Zrozumieniem tym charakteryzuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było zarządzać nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota bądź i komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do ostatniej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne stawało się pisanie i zwiększanie systemu, natomiast to spowodowało za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego i powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy bawić się urokiem wydawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że klient, który poleca się samochodem, domem, kasą, jest interesujący, dobrze zrobiony, jest zwolnienia z starych krajów ma problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie natomiast we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial zasada stanowi jakaś- zdradzil zone, ruch w koniec i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze bliskim domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci i nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny apartament w oparciu o urządzenia naszej spółki Ampio

Chciałbym osiągnąć w nim coś # inteligentnydom Co prawo w grupie jest on teraz wykończony, czyli nie jestem nadziei jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale uważam że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwala na prowadzenie ponad 100 różnych efektów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejś operacji, ale jednocześnie możemy zobaczyć, czy puściło ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i ponownie automatycznie się otworzyła. Jak dużo prawdopodobna jest integracja oświetlenia rodzie z drugimi instalacjami; w praktyce świadczy to, że np. uruchomienie danej sceny może łączyć się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna iż wtedy dzisiaj nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zakończy się po tym jako będziemy w ośrodku – naprawdę będzie robiło bycie w domach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest narzędziem innowacyjnym i bardzo praktycznym, zaoferowany w bardzo prostej formie, dzięki dlaczego jego instalacja i budowa dotyczy tylko kilka sekund, i naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w naszym domu każdy sam.

Komentarze: 92


noavatar.png
Jeremi 2018-09-10

Pycha. Slina cieknie !!!!!

noavatar.png
Józef 2018-09-10

Ciasto rewelacyjne:-) lizać!!!

noavatar.png
Budzisław 2018-09-10

Kasia, ja uwielbiam !!!Jestes wspKasiala inspiracja dla nas. Twoj blog, dieta i wszystko co piszesz zmienily moje zycie na lepsze, moje zdrowie tez, moja rodzina te zsie wlaczyla, mama, brat, siostra, kuzyni.Plyte oczywiscie kupie, mam juz dwie ksiazki, jestem na 3 poziomie by ktora jes poprostu fantastyczna. Moj francuski maz zachwyca sie posilkami razem ze mna.Jestes wspKasiala.

noavatar.png
zenon 2018-09-10

Już się nie mogę doczekać książki!

noavatar.png
Klement 2018-09-11

Taki to sam skarb i prawdziwa duma :)).Jak zawsze :))

noavatar.png
Gliceria 2018-09-11

Nareszcie!!! bardzo się cieszę!

noavatar.png
Bohdana 2018-09-11

Brawo pod wrazeniem tego co robisz,wulkan energii,pomyslow…..super!Jednoczesnie mam pytanie.Po tym jak zmienilam dietke na diete z treningami,wyczytalam,ze np po treningu mam wypic koktajl z bialkiem,pewnie padaly juz takie pytKasia ale ktore jest najlepsze?Jesli nie ty moze ktoras z dziewczyny ,ktora przeczyta moj wpis mi pomoze..:-)Dzieki

noavatar.png
Lubomira 2018-09-11

Pyszne! mała zajadała aż miło było patrzeć! 👌

noavatar.png
Monia 2018-09-11

Mniammmmmmmm ??

noavatar.png
Mysław 2018-09-11

Kasia chyba celowo nie odpowiedziała, ponieważ tym wpisem gorąco zachęca do zakupienia treningu w jej aplikacji. Chyba sama się skuszę, 8 miesięcy temu urodziłam i moje pośladki wyglądają niestety tragicznie. Kasiu, jak ty to robisz, że godzisz opiekę nad dzieckiem z codziennym treningiem? 😫

noavatar.png
Ewelinka 2018-09-11

Czy namaczała płatki ?

noavatar.png
Krzesimir 2018-09-11

U mnie powoli tak się dzieje, dziwnie mi jeżeli chociaż brzuszków lub też przysiadów nie zrobię mądre słowa!

noavatar.png
Lenart 2018-09-11

A po wigilii pójdziemy na sanki…

noavatar.png
Konradyn 2018-09-11

A co mysli o pylku pszczelim? bardzo ciekawa opinii, bo czytalam o nim duzo dobrego.Pozdrawiam

noavatar.png
Celestyn 2018-09-11

Są pyszne wyszły

noavatar.png
Chrystian 2018-09-11

Brakuje mi wartości odżywczych … szkoda

noavatar.png
Hanna 2018-09-11

Kasiu a co najlepiej na kKasiucje?

noavatar.png
Beata 2018-09-11

świetny przepis

noavatar.png
zachary 2018-09-11

czemu nie było więcej ludzi z karate;)?

noavatar.png
Monia 2018-09-11

Polecam bardzo dobre:)

noavatar.png
Brodzisław 2018-09-11

Czy mąkę kokosową można zastąpić inną? tak, to jaką?

noavatar.png
Hipolita 2018-09-11

Nie można pic w ciąży podobno !,

noavatar.png
Otton 2018-09-11

Witam!Mam pytanie odnośnie czystka. Czy jego dłuższe stosowanie może powodować bóle brzucha? to może być efekt oczyszczKasia organizmu?Pozdrawiam

noavatar.png
Paloma 2018-09-11

dokładnie tak jest z tym rytmem!!!ciągłość…i szkoda pozniej to zepsuć!!!mam tak samo a najgorzej wrócić po przerwie wynikającej z jakieś tam sytuacji…rozumiem wypadek,ciąża,poród połóg,wypadki losowe ale czasami nam się po prostu nie chcę..zwykłe lenistwo…wtedy najlepiej się zmusić,odruchowo ubrać ciuchy sportowe,załączyć trening i ćwiczyć..i już po treningu…nie zastanawiać się długo na wymówkami!!

noavatar.png
Fabian 2018-09-11

Tak, ja też na to zwróciłam uwagę. Ale blog jest prześwietny!

noavatar.png
Fryderyka 2018-09-11

Kasiu polecasz niepokalanka w walce z trądzikiem?

noavatar.png
Fryderyk 2018-09-11

Gratulacje i zycze samych sukcesow. Pozdrawiam

noavatar.png
waldek 2018-09-11

Droga kiedy książka będzie już dostępna w sprzedaży? Pozdrawiam 😉

noavatar.png
Harald 2018-09-11

Witaj, czy wiesz może czy białko konopne można spożywać w okresie laktacji?Pozdrawiam

noavatar.png
Stefania 2018-09-11

Pani a czy w piotrze i pawle będą musy kokosowe bo coś nie widze jest tylko olej??? i jeszcze jedno z czym można zrobić lio shake????. W opisie pisze żeby dosypać do potraw???

noavatar.png
Elizka 2018-09-11

Błędy w żywieniu zdarzają się wszystkim. Także mi. Ale poprzez pani artykuły można eliminować te błędy. Pozdrawiam.

noavatar.png
Leonia 2018-09-16

Witam. KasiuMam pytanie odnośnie słodu. Występuje w przepisie natomiast nie ma go na liście składników. Hmmmmzgłupiałam trochę.Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Maryna 2018-09-16

Widać , że kocha swoją pracę. Ja też, mojej, nie zamieniłabym na żadną inną. Uwielbiam i bardzo cenię ludzi z pasją!!! pozdrawiam!!!

noavatar.png
Hipolita 2018-09-16

To, że zalewa nas fala elektroniki nie znaczy, że możemy sobie pozwolić na zapominanie zasad ortograficznych. Użyłaś fatalnego argumentu.

noavatar.png
Dacjusz 2018-09-16

bardzo lubie zielona herbatę. z imbirem nie próbowałam, wiec chetnie zasmakuję:)

noavatar.png
Marek 2018-09-16

Kasiu, widząc te emocje na zdjęciach musiało być niesamowicie !Planujesz może jakiś trening w lub okolicach ?Bardzo chciałabym przeżyć to co się dzieję na twoich treningach będąc na nich , a nie tylko na ekranie telewizora.Pozdrawiam

noavatar.png
Dobiesława 2018-09-17

Robiłam już sałatkę z awokado i orzechami pinii, ale z innymi dodatkami, chętnie wypróbuje ten przepis

noavatar.png
Hermina 2018-09-17

Czekałam na to!! to strzał w dziesiątkę dla mnie, trenuję triathlon, i to jest coś dla mnie!;))

noavatar.png
Lubomira 2018-09-17

Kasiu, uwielbiam czytać!!! za rady. Wesołych, spokojnych i zdrowych

noavatar.png
Maura 2018-09-17

na biurku w pracy zawsze mam butelkę cisowianki. W ciągu pracy ją wypiję, a później jak w domu jestem to jeszcze litr wypijam .

noavatar.png
Orfeusz 2018-09-17

Oj do lutego to jeszcze daleko ???? oczywista ale warto sie zastanowić czy wszystko robimy

noavatar.png
Bożeciech 2018-09-17

Rozumiem i dziękuje ;D

noavatar.png
Maks 2018-09-17

PS już zamówione, jak tylko przyjdzie trening poranny będzie codziennością

noavatar.png
Marta 2018-09-17

Treningi na płytach 😉Zaprtaszam

noavatar.png
Ignacy 2018-09-17

Dlugo twierdzilam, ze trening w domu nie da mi tyle frajdy wyscie miedzy ludzi. Postanowilam wykupic apke na miesiąc, bardzo sie mylilam…wlasnie aktywowalam kolejne miesiące. Polecam kazdemu! daja duzo satysfakcji, i jeszcze wiecej endorfin!! 🙌 moooc!👊

noavatar.png
Leokadia 2018-09-17

‚Colostrum zachowuje swoje cenne właściwości tylko w przypadku właściwej obróbki. ‚ jakies dobre preparaty poddane wlasciciej obrobce?

noavatar.png
Maryla 2018-09-17

Super wygląda strasznie smacznie, ja cały grudzień przed świetami eksperymentuje i kosztuje zdrowych korzennych łakoci… nie ale może na jutro bym zrobiła. Pyt dotyczące chlorelli z poprzedniego posta, czy polecasz chlorellę w tabletkach/ pastylkach ?

noavatar.png
wiktor 2018-09-17

Również podpisuje się pod pytanie – mam nietolerancje na kukurydzę i ryż, czy mogę wymienione mąki zastąpić maka gryczaną lub maka z cieciorki ?

noavatar.png
Iweta 2018-09-18

Pani robiłam żurek rok temu. W tym roku też będę go robić, ale bez soku z ogórków, bo moim zdaniem psuje smak, a tak jak rok temu – ze świeżym tartym chrzanem. Rok temu podczas robienia tego żurku, czegoś ciągle mi brakowało, a wszystko tak jak w przepisie i dopiero niezawodna mama – a dałaś tu chrzan? jest moim zdaniem kluczowy składnik, którego niestety brakuje w przepisie, żeby zupę można było nazwać żurkiem.

noavatar.png
Stanislawa 2018-09-18

Moim treningiem jest codzienna rehabilitacja, to dzięki niej zyskuję lepszą sprawność fizyczną. Ten rodzaj motywacji myślę, że jest nieporównywalny z żadnym innym. Mimo miażdżących opinii lekarzy, że po poważnym złamKasiu kręgosłupa nie da się nawet w minimalnym stopniu wrócić do sprawności sprzed wypadku, ja robię jedno – ćwiczę wiecie co, niewiele brakuje mi aby samodzielnie stanąć na nogi a nawyk codziennych ćwiczeń pozostanie ze mną na bardzo długo, oby na zawsze 😉

noavatar.png
Klara 2018-09-18

Kochana, nie martw się i uszy do góry! też jadę na obóz i towarzyszą mi podobne odczucia jak. Staram się przygotować jak najlepiej ale głową muru nie przebiję, wiem, że będą dziewczyny sprawniejsze i w lepszej kondycji. Ważne, żebyś walczyła ze swoją głową i swoimi słabościami. Nie poddawaj się i walcz a ja chętnie potowarzyszę w tym truchtKasiu na obozie

noavatar.png
Apoloniusz 2018-09-18

Dziękuję, świetny artykuł. Dobrego wesołego dnia ?

noavatar.png
Sergiusz 2018-09-18

Pani czy będzie przepis na domowe masło orzechowe, bądź jest takie które mogłaby polecić?

noavatar.png
Jolka 2018-09-18

Jeśli sniadanie bt to jak powinna wyglądać kKasiucja? jem 4 posiłki . I kKasiucja jest po treningu. Dodam, ze mam rozpisane od osoby węglowo-tłuszczowa.

noavatar.png
Diana 2018-09-18

Najlepiej podczas śniadKasia, oby nie na czczo.

noavatar.png
teofila 2018-09-18

Było cudnie za ten czas…Ty najlepiej wiesz o czym mowa: a ja dorzuciłam 4 kg 😁 silniejsza, osiągam balans i równowagę …to nie koniec 💕

noavatar.png
Jonatan 2018-09-18

super ćwiczenia właśnie ostatnio zaczęłam robić ćwiczenia stabilizacyjne, żeby mi się lepiej biegało, dzięki twoim ćwiczeniom będę miała większy wybór

noavatar.png
Drogomir 2018-09-18

1/2 kaszy jaglanej, czyli ile?

noavatar.png
Bazyla 2018-09-18

Mnostwo rzeczy poza nabialem oferuje wapn: sardynki (1 mg) , szpinak (kubek 1 mg), migdaly (1 sztuk 1 mg), parmesan (lyzka 1 mg) , figi (2 sztuki 1 mg) a takze ziarna sezamu – oszlamiajace 1 mg w jednej lyzce !!!

noavatar.png
Georgina 2018-09-18

Bardzo pomocne ! lubię takie ćwiczenia 😉

noavatar.png
Kryspin 2018-09-19

Czy to ciasto jest mokre w srodku?

noavatar.png
Jacenty 2018-09-19

Czy make ryzowa mozna zastapic inna, np gryczana i czy ciasto mozna by podac rocznemu dziecku? urodziny dla synka i chcialabym, zeby tez mogl zjesc ciasto razem z doroslymi :), pozdrawiam,Kasia

noavatar.png
Sabin 2018-09-19

Witam. Czy aplikacja na androida juz jest dostępna, jeżeli tak to gdzie można ją pobrać?Pozdrawiam serdecznie.

noavatar.png
Danuta 2018-09-19

Witam, niestety nie moge nigdzie śmietany ryżowej znaleść. Czym moge ja zastąpić?

noavatar.png
Bożena 2018-09-19

Pani />proszę o informacje jakie dokładnie kremy z filtrem używa do twarzy.Dziękuję za informację!:)Moc serdeczności:)))

noavatar.png
Paulin 2018-09-19

Dziękuję za odpowiedź

noavatar.png
Grażyna 2018-09-19

Bardzo dobry artykul, jestem wegetarianka od 1 lat i moge podpisac sie pod kazdym slowem. Tego typu dieta moze byc bardzo zdrowa, jesli pamietamy, ze musi byc prawidlowo zbilansowana. Pozdrawiam,Magda

noavatar.png
Emil 2018-09-19

Żeby ja znalazła w sobie to motywacje do ćwiczeń i zdrowego jedzenia:/

noavatar.png
zbygniewa 2018-09-19

Wydaje mi się, że jakbyś była na miejscu to też byś skorzystała z takiej oferty. Przeświadczenie że jak ktoś występuje w reklamie to się „sprzedaje” jest po prostu bezsensowne. Jej życie, jej sprawa. Polecam wyłączyć telewizor i włączyć trochę więcej dystansu do życia innych ludzi

noavatar.png
Alek 2018-09-19

Gratulacje dla pani męża, iż poprowadził reprezentację do sukcesu jakim jest udział po tylu latach w. Według mnie reprezentacja bez niego raczej by sobie nie poradziła. Jest świetnym kapitanem zarówno na boisku jak i w innych sferach. Ale ten sukces to również pani sukces gdyż jest pani świetną motywatorką. Pewnie można śmiało liczyć na sukcesy w. Pozdrowienia.

noavatar.png
Klaudian 2018-09-20

ten trening zdecydowanie przydałby się w wersji video może jako dodatek do kolejnej płyty? pozdrawiam!

noavatar.png
Dagna 2018-09-20

Mimo, że zawsze skaczę z radości na widok (i smak) pierwszych truskawek, malin, rabarbaru itd. to jednak najwięcej szczęścia dają mi owoce i warzywa właśnie z pory jesiennej, więc teraz jestem w siódmym niebie i już układam w głowie co dobrego i będę mogła sobie przygotowywać!

noavatar.png
Gustaw 2018-09-20

Swietnie! bardzo za odpowiedz pani i zycze milej niedzieli:), pozdrawiam

noavatar.png
Augusta 2018-09-20

Pani a ile powtórzeń każdego ćwiczenia z tych zaprezentowanych na filmiku potrzeba w jednym treningu?

noavatar.png
Przymyslaw 2018-09-20

Trzeba to gotować aż makaron wchłonie całe mleko??

noavatar.png
Lechosława 2018-09-20

Mmmm…:))mam ochotę?

noavatar.png
Maciek 2018-09-20

To brownie to jest jakiś kosmos, jest obłędnie pyszne. Najlepsze brownie jakie jadłam. PYYYCHAAA 😉

noavatar.png
Angela 2018-09-20

Kasiu, czy można zastąpić make ziemniaczana i kukurydziana jakimiś innymi?. Owsiana albo kasztanowa? takie mam w szafce, a upieklabym coś fit ?

noavatar.png
Jeremi 2018-09-20

Kasiu,bardzo chciałabym kupić sobie mus kokosowy, ale mam cukrzycę.Czy jest on bardzo słodzony? mogę sobie na to pozwolić?Pozdrawiam.

noavatar.png
Makary 2018-09-20

Kiedyś pytałam o dietę wegetariańską, odpowiedź brzmiała, nie mam jej w planach, a tu proszę, a jednak. 🌺🌻🌹🤗‼️

noavatar.png
ulka 2018-09-20

ja ostatnio też kupiłam mango, mieliśmy w domu zrobić koktajl jednak nie zdążyłam go spróbować;p nie było mnie dwa dni i postanowili go zrobić i wypić be-zemnie:(;p

noavatar.png
Emanuela 2018-09-20

Kasiu dlaczego nie będzie na obozie zimowym ?

noavatar.png
Hugo 2018-09-20

Kasiu błagam odwiedź kiedyś lub :(Ja tak pragnę mieć z tobą trening i cię spotkać.

noavatar.png
Ireneusz 2018-09-20

Super wyprobuje😊

noavatar.png
Ismena 2018-09-20

Pani. A jak ma się odżywianie w połączeniu z aktywnością fizyczną?Mam na myśli bieganie. Wiem, ze i uprawia ten sport. Jest szczuplutka. Biegam od dwóch lat, jednak od kilku miesięcy robię to regularnie i intensywniej. Trzy razy w tygodniu po około 8 km.Może to niewiele jednak dla mnie to bardzo dużo. Pojawil się problem, bo urosły mi mieście i nabrałam dość masywnej sylwetki. Chciałam by moja waga spadła a nie narosły mało kobiece mięśnie. Wręcz przeciwnie. Ważę więcej. Może to kwestia wody? jakiegoś czasu pije 3 litry. Może zatrzymała mi się w organizmie. Cellulit nadal jest niepokojący. Jest to dla mnie bardzo krępujące.

noavatar.png
teodoryk 2018-09-21

Dokładnie, ludziom nie chce się poczytać wpisów na blogu lub pytań innych (tych samych), na które już odpowiadała. Gdyby chciała odpowiadać na wszystkie pytKasia, w tym te same po kilka razy, to musiałaby to robić 1 godziny na dobę

noavatar.png
Krzysław 2018-09-21

Zrobiłam dzisiaj na obiad. Bardzo dobre

noavatar.png
Hermina 2018-09-21

Czy jak byłaś w ciąży piłaś roślinne białko??

noavatar.png
Luiza 2018-09-21

Dzień dobry />Każda odsłona kulek mocy, które proponuje jest genialna ! ????Dzisiejszą nowa odsłonę na pewno zaraz wypróbuje. Na pewno będzie petarda!A czy zamiast kakao można użyć karob?Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia ♡

noavatar.png
Libert 2018-09-21

Innymi grzybami

noavatar.png
Marcelin 2018-09-22

Muszę pochwalić ciasto!!! można faktycznie mieszać według własnych upodobań. Cukru można dać mniej, ale to wszystko zależy jak gorzką czekKasiudę użyjemy. Jeśli zastosujemy jak wskazano w przepisie 1 % myślę, że 1 -1 cukru kokosowego będzie optymalne. Bardzo duży plus za truskawki, stanowią one kropkę nad i w przepisie. Bardzo udany wypiek.

noavatar.png
Hermina 2018-09-22

Ja robie i zabieram do pracy, pycha sa te kulki szczegolnie w okresie ziomowym, kiedy jest apetyt na cos kalorycznego

Top